Kniha návštěv

Datum: 30.05.2010

Vložil: Ralf und Jitka

Titulek: Plzen

Liebe Ivanna und lieber Jarda Vielen Dank fuer das schoene Wochenende und Euer kommen.Wir hoffen wir sehen uns bald wieder. Es war auch toll die beiden so spielen zu sehen. Das ist denke ich mehr wichtiger als jeder Titel ... Ralf Ryuu Daimon und Jitka

Datum: 18.05.2010

Vložil: Dana.J.

Titulek: www.akitainu-lit.webnode.cz

Moc pozdravů z Litomyšle. Máte moc hezké stránky a ještě hezčího kluka. Jsem ráda že jsem si ho mohla v sobotu pořádně pomuchlat, snad se uvidíme ještě dříve než vyroste.

Datum: 29.03.2010

Vložil: Hezká chvilka

Titulek: Ahoj

Krásně si ta naše děcka vyhrála.. Škoda, že jste nedorazili i včera na koncert. Musím říct, že to byl opravdu zážitek, Daimon i Ryuu se chovali vzorně, nezpívali, jen Ryuu se zozštěkal na paní, která přišla pozdě a ještě měla na sobě černé šaty. Při závěrečném focení se zase předvedl Daimon. Když sálem začaly létat blesky, vmísil se mezi umělce a překrásně pózoval. Snad mi fotografové pošlou nějaká fota. Mějte se krásně a zase někdy na viděnou.

Datum: 17.02.2010

Vložil: Tamara

Titulek: Ahoj

Moc pozdravů z Plzně, klučík je krásnej, užívejte si ho, strašně rychle rostou.Stránečky moc hezký, těším se zas někde na viděnou.

Datum: 16.02.2010

Vložil: Catharine

Titulek: catharine.hoebeke@telenet.be

Ivana, your site is really beautiful with a lot of very nice photos of Ichiro!!! I wish you all the best with him and hope that one day he will be a big star in Czech Republic!!!! Greetings from Brussels!!! Catharine

Datum: 14.02.2010

Vložil: Petra, Charlotte a Elsa - Minami No Shinju

Titulek: Ahojky

Zdravime z CB. Mate krasne stranecky a uzasne stenatko. Urcite z nej vyroste krasny akitak. Tesime se na shledani.

Datum: 08.02.2010

Vložil: Ralf

Titulek: Ahoj

Hallo Jarda und Ivana, ich wuensche Euch beiden viel Glueck und Erfolg mit Eurem Familiennachwuchs. Was lange waert wird nicht gut , es wird SUPER. Ihr habt einen wunderschoenen Akita. Die Fotos und die seite ist schoen.Wir freuen uns auf ein baldiges Wiedersehen.

Datum: 08.02.2010

Vložil: Jarmila

Titulek: pohlazeníčko

Ahoj. Moc se mi to líbí. Moderní zpracování - fakt pěkné. Holt 21. století. To my , co dlíme ještě tak kolem toho 19., tak jen koukáme.
Pes je pěkný kluk, tak se těšíme co předvedete v praxi v kruhu. Ale to neponecháme náhodě tak to bude jistě OK. Zdravim a přeju pěkný den.

Datum: 08.02.2010

Vložil: vladimir

Titulek: pozdrav z Kolína

Ahoj ,zdraví Vás Kachime,máte moc pěkného rošťáka.Stránky se nám moc líbí .Velká pochvala!!!

Datum: 08.02.2010

Vložil: Aika

Titulek: Ahoj

Zdravíme z Hezké chvilky a přejeme Ichiro hodně zdraví a radosti. Stránky jsou super, těšíme se na další fotečky.

Přidat nový příspěvek